درباره ما


ادمین سایت کاری گروهی و حاوی تجربیات چند تن از افرادی است که در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت، کسب‌ و کار اینترنتی و آموزش برنامه نویسی تحت وب فعالیت دارند. در این وب سایت سعی شده به سوالاتی که یک فرد در راه طراحی وب سایت با آن مواجه می‌شود، در قالب نکات و دوره‌های آموزشی پاسخ داده شود.

درباره ادمین سایت

ادمین سایت از سال ۱۳۹۷ با هدف کمک به راه اندازی کسب و کار آنلاین به صورت آسان ایجاد شده است. در این وب‌سایت تمامی نکات لازم جهت راه اندازی و مدیریت یک کسب‌وکار آنلاین را می‌آموزید. مقالات، ویدیو‌های آموزشی و دوره‌های آموزشی برای پیش‌برد این هدف ایجاد شده‌اند.

این وب‌سایت سعی دارد به افراد علاقه مند به توسعه‌ی کسب‌وکارآنلاین، آموزش دهد چگونه یک وب‌سایت داشته باشند و چگونه آن را مدیریت کنند. اگر علاقه ای به دنبال کردن آموزش ها در این زمینه ندارید، تیم طراحی ما این کار را برای شما انجام خواهد داد. مشاهده خدمات طراحی ادمین سایت

.

خدمات ادمین سایت

به طور کلی خدمات ادمین سایت به دو دسته‌ی زیر تقسیم می‌شوند:

۱- آموزش آنلاین

آموزش‌های آنلاین در فرمت‌های مختلف در دسترس شما همراهان عزیز قرار می گیرند. بخش مقالات شامل آموزش‌های نکته به نکته از مباحث مختلف کسب وکار اینترنتی است.
در بخش دوره‌های رایگان مباحث مختلف به صورت درس به درس و با ترتیب مشخص به طور رایگان در اختیار شما قرار می گیرند.
و بخش آخر آکادمی یا دوره های آنلاین است که در این بخش پکیج‌های آموزشی (آموزش ویدیویی) در موضوعات مختلف به فروش می‌رسند.

نحوه‌ی پشتیبانی دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی موجود در آکادمی ادمین سایت همگی دارای پشتیبانی رایگان توسط مدرس هستند. به این صورت که هرگونه سوال، ابهام و ایراد در حین دوره توسط مدرس پاسخ داده می‌شود. راه های برقراری ارتباط با مدرس هم از طریق بخش نظرات، شماره‌های مندرج در سایت و ایمیل مدرس خواهد بود که در هر دوره معرفی خواهد شد.

۲- طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت و افزونه

بخش دوم خدمات ادمین سایت به طراحی سایت، طراحی افزونه، سئو و بهینه‌سازی سایت و در آخر راه‌اندازی وب‌سایت مربوط می‌شود. در این زمینه تیم طراحی ادمین سایت در تلاش است وب‌سایت/افزونه‌هایی با کیفیت و مرتبط با نیاز کاربر ارائه دهد.
جهت بررسی تعرفه های خدمات طراحی به صفحه تعرفه ها مراجعه نمایید.
درخواست این نوع خدمات از طریق تکمیل فرم تماس با ما یا ارتباط در شبکه‌های مجازی (با شماره‌ی مندرج در پابرگ سایت) قابل انجام است.

نحوه پشتیبانی خدمات ارائه شده

کلیه‌ی خدمات ارائه شده در تیم ادمین سایت دارای مدت زمان پشتیبانی رایگان مشخصی است. در این دوره رفع نقایص و خطاهای احتمالی به صورت رایگان انجام می‌شود.
مدت زمان این دوره بر اساس نوع پروژه متفاوت است. برای مثال طراحی قالب اختصاصی دارای ۳ ماه پشتیبانی رایگان است و راه اندازی سایت با قالب‌های آماده یک ماه پشتیبانی رایگان خواهند داشت. مدت پشتیبانی در قرارداد درج می‌گردد. همچنین برای اطلاع از جزییات این دوره به صفحه‌ی تعرفه مراجعه نمایید.

امتیاز ۴.۳۱ از ۵ ۱۹ رای

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.