25% تخفیف برای دوره‌های آموزشی ویژه عید سعید فطر

کد تخفیف: ramazan

برای فرصتی محدود تمدید شد!

آموزش کار با افزونه EDD


آموزش کار با افزونه EDD

افزونه‌ی EDD یا Easy Diagital Download یک افزونه رایگان برای پیاده سازی قابلیت پرداخت به ازای دانلود در وب سایت است. در این سری از آموزش‌های رایگان، قصد داریم آموزش کار با افزونه EDD را تکمیل کنیم تا شما همراهان عزیز ادمین سایت، بدون دغدغه به توسعه کسب‌وکار اینترنتی خود بپردازید.

کاربرد افزونه EDD

به کمک افزونه EDD به صورت رایگان می‌توانید به راحتی یک فروشگاه برای فروش انواع فایل داشته باشید. منظور از فایل هرنوع فایل متنی، تصویری، صوتی، ویدیویی از آموزش، نمونه‌کار، موسیقی و… است.

به طور کلی هدف این افزونه ایجاد زیر ساخت پرداخت برای دریافت یک یا چند لینک دانلود است. یعنی ساخت لینک دانلود پولی! البته می‌توان محصولاتی را هم به صورت رایگان ارائه داد.

این پلاگین از محبوب‌ترین‌ پلاگین‌های فروشگاه ساز وردپرس است که با ساختاری منظم و سبک می‌تواند نیاز شما را برای فروش برطرف کند. این پلاگین از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند همچنین به کمک این پلاگین می‌توانید به درگاه‌های پرداخت ایرانی متصل شوید و عملیات دریافت وجه به درستی انجام گیرد.

پس اگر تصمیم گرفته‌اید که در وب‌سایت خود فروش فایلی داشته باشید بهتر است در این دوره همراه ادمین سایت باشید تا با سازوکار این پلاگین به خوبی آشنا شوید.

 

دوره آموزش کار با افزونه EDD

در دوره‌ی کار با افزونه EDD که به صورت رایگان در این بخش پیش‌روی شماست، کار با این پلاگین را به خوبی می‌آموزید. سعی کرده‌ایم موارد ضروری برای راه اندازی فروشگاه با این پلاگین را به خوبی شرح دهیم. برای سهولت در یادگیری به زودی یک دوره‌ی آموزش ویدیویی هم برای این کار ضبط خواهد شد.

همراهان عزیز از قسمت دروس این دوره، درس‌ها را به ترتیب دنبال کنید و چنانچه با سوالی مواجه شدید آن را از بخش نظرات با ما در میان بگذارید. تیم ادمین سایت آماده پاسخگویی به شما همراه گرامی است.