آموزش کار با افزونه EDD


آموزش کار با افزونه EDD

افزونه‌ی EDD یا Easy Diagital Download یک افزونه رایگان برای پیاده سازی قابلیت پرداخت به ازای دانلود در وب سایت است. در این سری از آموزش‌های رایگان، قصد داریم آموزش کار با افزونه EDD را تکمیل کنیم تا شما همراهان عزیز ادمین سایت، بدون دغدغه به توسعه کسب‌وکار اینترنتی خود بپردازید و یک فروشگاه فایل برای خود ایجاد کنید.

کاربرد افزونه EDD

کاربرد اصلی افزونه EDD، ساخت فروشگاه فایل است. منظور از فایل هرنوع فایل متنی، تصویری، صوتی، ویدیویی از آموزش، نمونه‌کار، موسیقی و… است.

به طور کلی هدف این افزونه ایجاد زیر ساخت پرداخت برای دریافت یک یا چند لینک دانلود است. یعنی ساخت لینک دانلود پولی! البته می‌توان محصولاتی را هم به صورت رایگان ارائه داد.

این پلاگین از محبوب‌ترین‌ پلاگین‌های فروشگاه ساز وردپرس است که با ساختاری منظم و سبک می‌تواند نیاز شما را برای فروش برطرف کند. این پلاگین از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند همچنین به کمک این پلاگین می‌توانید به درگاه‌های پرداخت ایرانی متصل شوید و عملیات دریافت وجه به درستی انجام گیرد.

پس اگر تصمیم گرفته‌اید که در وب‌سایت خود فروش فایلی داشته باشید بهتر است در این دوره همراه ادمین سایت باشید تا با سازوکار این پلاگین به خوبی آشنا شوید.

 

دوره آموزش کار با افزونه EDD

دوره‌ی پیش روی شما یک دوره‌ی متنی و درس‌به درس برای آموزش کار با افزونه EDD و ساخت فروشگاه فایل است. در این دوره مباحث اصلی به صورت گام به گام تدریس شده است.

پیشنهاد می‌کنم چنانچه قصد دارید یک فروشگاه کامل و حرفه‌ای با این پلاگین بسازید، از آموزش‌های ویدیویی ادمین سایت استفاده کنید. چراکه در این آموزش‌ها با کلیه جزییات و نکات مهم افزونه از جمله مسائل امنیتی آن به صورت عملی و پروژه محور آشنا خواهید شد.

 

 

آموزش ویدیویی در درک عمیق‌تر مفاهیم و جلوگیری از دست رفتن زمان به شما کمک خواهد کرد.

همراهان عزیز چنانچه از آموزش رایگان و درس به درس کار با افزونه EDD استفاده می‌کنید توجه داشته باشید که از قسمت دروس این دوره، درس‌ها را به ترتیب دنبال کنید و چنانچه با سوالی مواجه شدید آن را از بخش نظرات با ما در میان بگذارید. تیم ادمین سایت آماده پاسخگویی به شما همراه گرامی است.