8 روش افزایش بازدید سایت به صورت تضمینی در سه سوت


نویسنده:
شنبه 19 شهریور 1401

افزایش بازدید سایت از جمله اصلی‌ترین دغدغه صاحبان کسب‌وکار اینترنتی بوده است. همانطور که می‌دانید افزایش بازدید می‌تواند موجب افزایش فروش و تعامل شما با کاربران شود. اگر دوست دارید که بازدید سایت خودتان را افزایش دهید در این مقاله ما سعی کرده‌ایم به 8 روش تضمینی در این رابطه بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

چرا باید به فکر افزایش بازدید سایت باشیم؟

افزایش بازدید سایت همواره موجب افزایش فروش محصولات می‌شود. همانطور که می‌دانید ترافیک سایت است که زنده بودن کسب‌وکار شما را تعیین می‌کند. تیم برنامه‌نویسی سایت، سئوکار، تولید کننده محتوا و همه و همه در تلاش هستند که ترافیک سایت را افزایش دهند و از افزایش نرخ خروج کاربران جلوگیری کنند. اصولا زمانی که دوست دارید بازدید سایت خودتان را افزایش دهید به روش‌های متعددی برخورد کرده‌اید. تمامی این‌ها کارآمد هستند اما بهتر است که همواره به فکر روش‌های جدیدتر باشید.

هم‌چنین شکل کلی بازاریابی‌ها از گذشته تا امروز تغییر فوق‌العاده‌ای داشته است و حتی می‌تواند روش‌های مدرن‌تری هم در آینده به وجود بیاید که نباید از آن‌ها غافل شوید.

روش‌های افزایش بازدید سایت

بهتر است بدون مقدمه‌چینی بیشتر به سراغ این روش‌ها برویم.

1. محتوای همیشه سبز ایجاد کنید

محتوا پادشاه است. همیشه این جمله را به خاطر داشته باشید و سعی کنید از آن استفاده کنید. نادیده گرفتن محتوا در بازاریابی به عبارتی دیوانگی است و نمی‌توان از آن گذشت. حتما توجه ویژه‌ای را به محتوای سایت خودتان داشته باشید و اگر در این زمینه تخصص ندارید حتما یک تولید کننده محتوای خبره استخدام کنید.

با استفاده از تولید محتوا می‌توانید به بازاریابی درونگرا نیز بپردازید و مشتریان خودتان را افزایش دهید. محتوای همیشه سبز محتوایی است که همیشه بازدید‌های مناسبی دارد و کاربران دائما به دنبال یافتن جواب‌هایی برای آن هستند. اگر قصد دارید که محتوایی به کاربران خودتان ارائه دهید که دائما به دنبال آن باشند از محتوای همیشه سبز استفاده کنید.

با این کار یک برگ برنده برای خودتان به دست آورده‌اید.

پیشنهادی: محتوای همیشه سبز چیست؟

2.وب‌سایت خودتان را ریسپانسیو کنید

اگر نگاهی به اطراف خودتان بیاندازید می‌بینید که تلفن‌های همراه هوشمند زندگی ما را تسخیر کرده‌اند. کمتر کسی را می‌بینم که توانایی کار کردن با این وسایل را نداشته باشد. در چنین شرایطی شما هم نباید عقب بمانید. حدود 40 درصد از جستجوها در گوگل با استفاده از تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد. اگر وب‌سایت شما با تلفن‌های همراه سازگار نیست بهتر است که فکری به حال کسب‌وکارتان بکنید.

گوگل اعلام کرده که رتبه بهتری را وب‌سایت‌های واکنش‌گرا می‌دهد. اگر دوست دارید که در صدر نتایج باشید باید حتما وب‌سایت خودتان را ریسپانسیو کنید. در حال حاضر صفحه ریسپانسیو وب‌سایت شما است که به عنوان صفحه اصلی وب‌سایت در نظر گرفته می‌شود. جستجوهای موبایل در حال حاضر اکثریت ترافیک وب‌سایت را تشکیل می‌دهند پس توجه ویژه‌ای را به آن‌ها داشته باشید.

3. به سئو اهمیت ویژه‌ای دهید

اینترنت دنیایی از اطلاعات است که به صورت رگباری به افراد نمایش داده می‌شود. ممکن است شما در این اقیانوس عمیق غرق شوید و کسی نتواند شما را نجات دهد. سئوکار نقش غریق نجات را دارد که به شما کمک می‌کند روی آب بمانید. اگر دوست دارید از همه بالاتر بمانید و دیده شوید بهتر است هزینه‌های لازم را برای غرق نشدن بپردازید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

بهتر است هزینه‌هایی را به صورت ماهانه برای سئو کنار بگذارید تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید. به یاد داشته باشید که قرار نیست یک شبه تبدیل به رتبه یک گوگل در تمام کلمات کلیدی شوید.

4. پادکست راه‌اندازی کنید

ممکن بسیار سخت باشد که زمانی را برای اجرا کردن پادکست صرف کنید. باید بدانید که پاداشی که بابت پادکست‌ها دریافت می‌کنید فوق‌العاده است. همیشه سعی کنید محتوایی را برای کاربران تولید کنید که همیشه دوست داشتند بشنوند. شما می‌توانید حتی اخبار مختلف را تبدیل به پادکست کنید تا بهتر مخاطب را به خودتان جذب کنید. سعی کنید مسائل را ساده توضیح دهید تا مخاطب عام به شما جذب شود و بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید.


افزایش بازدید سایت

5. وب‌سایت خودتان را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید

امروزه شبکه‌های اجتماعی طرفداران خود را به دست آورده‌اند. به طوری که بسیاری از افراد برای جستجو به جای گوگل به سراغ اینستاگرام و محتوا‌های موجود در آن می‌روند. فارغ از این که چرا چنین اتفاقی افتاد هاست بهتر است که شما هم به فکر یک پروفایل مناسب در شبکه‌های اجتماعی مختلف باشید.

6. بک لینک‌های مناسب از طریق توسعه ایجاد کنید

گوگل توجه ویژه‌ای دارد که شما چه محتوایی تولید می‌کنید و جدای از آن توجه ویژه‌تری به این دارد که چه سایت‌هایی به محتوای شما لینک داده‌اند. به عنوان مثال اگر شما دانش جدیدتری را تولید کنید قطعا وب‌سایت‌های مختلف حداقل به عنوان منبع محتوا به شما یک لینک می‌دهند و کمی درباره محتوای شما صحبت می‌کنند. به عنوان مثال اخبارهای روز می‌تواند به صورت مناسبی این حالت را برای شما ایجاد کند.

خبرهای دست اولی که در هر وب‌سایتی پیدا نمی‌شود می‌تواند برای دریافت مخاطب و جذب آن‌ها فوق‌العاده باشد. در چنین مواردی حتما گوش به زنگ باشید تا از مشکلات مختلف جلوگیری شود. هم‌چنین بهتر است برای محتوای خودتان وقت بیشتری را صرف کنید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید.

7.مرجعیت موضوعی را نشان دهید

گوگل اهمیت زیادی به وب‌سایت‌هایی می‌دهد که کاربران به محتوای آن علاقه‌مند هستند. در طول سال‌های گذشته این موتور جستجو از تکنیک‌های مختلفی استفاده کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به راحتی اقدام به افزایش بازدید سایت خودتان کنید. به عنوان مثال می‌توان به بک‌لینک‌ها اشاره کرد. ولی در حال حاضر قابلیت جدیدی را به خود اضافه کرده است.

گوگل زمانی که محتوای وب‌سایت شما را بررسی می‌کند می‌داند که موضوع اصلی وب‌سایت شما شامل چه مواردی می‌شود. بهتر است وب‌سایت شما یک موضوع خاص را دنبال کند و به عبارتی مرجعیت موضوعی داشته باشد. گوگل علاقه فوق‌العاده خاصی به وب‌سایت‌هایی دارد که به یک موضوع خاص پرداخته‌اند. بهتر است که وب‌سایت شما هم این چنین باشد تا افزایش بازدید سایت شما به وجود بیاید.

8. تبلیغات پولی را فراموش نکنید

هر چقدر هم محتوا باعث افزایش بازدید وب‌سایت شما شود باز هم نمی‌تواند جایگزینی برای تبلیغات پولی باشد و باز هم باید هزینه‌هایی را برای تبلیغات پولی کنار بگذارید. روش‌هایی که تا کنون گفته شد زمان زیادی را از شما صرف می‌کند و در ازای آن بازخورد مناسبی را در کوتاه مدت به شما نمی‌دهد. بهتر است که در کنار تمامی هفت روش گفته شده روش تبلیغات را نیز داشته باشید تا در کنار ترافیک ارگانیک وب‌سایت از طریق تبلیغات نیز کسب درآمد کنید.


چطور می‌توان سئو را یاد گرفت؟

ما در ادمین سایت همواره سعی داریم که به شما کاربران عزیز در یادگیری کمک کنیم. همواره سعی ما این بوده که بهترین‌ها را به شما آموزش بدهیم و دائما در حال آموزش و تولید محتوا باشیم. از این رو یک دوره سئو متناسب با شرایط کاربران ایرانی تهیه کرده‌ایم که می‌توانید از آن برای افزایش سطح دانش خودتان و هم‌چنین افزایش فروش استفاده کنید.

بعد از تهیه این آموزش شما به هیچ آموزش دیگری احتیاج ندارید. برای خرید می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.سخن آخر

در این مقاله سعی شد به طور کلی به 8 تکنیک برای افزایش بازدید سایت اشاره شود. همانطور که می‌دانید استفاده از این تکنیک‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد. تمامی موارد گفته شده کاملا تست شده‌اند. شما می‌توانید به راحتی برای افزایش بازدید خودتان اقدام کرده و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید. اگر از مطالعه این مقاله لذت بردید در بخش نظرات انتقادها و پیشنهادهای خودتان را با ما در میان بگذارید. شاد و موفق و پیروز باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

لینک سازی PBN چیست؟ هرآنچه باید از لینک سازی شبکه‌ای بدانید!

در مراحل سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، لینک‌سازی همیشه جایگاه ویژه‌ای داشته است. با دریافت لینک‌های با کیفبت می‌توان جایگاه مناسبی...

آموزش سئو صفحات فرود یا لندینگ پیج به صورت گام به گام

سئو صفحات فرود یا لندینگ پیج از جمله کارهایی است که شما باید برای افزایش بازدید وبسایت خودتان انجام دهید....

مهمترین‌ نکات سئو در سال ۲۰۲۱ ، زمان تغییر فرا رسیده است

الگوریتم‌های گوگل مدام در حال تغییر و به روز رسانی هستند. وقت آن رسیده که با کلیدی‌ترین نکاتی که آپدیت‌های...

اهمیت BreadCrumb در سئو چقدر است؟

اگر سئوکار هستید و از اهمیت BreadCrumb در سئو اطلاعات لازم را در اختیار ندارید بهتر است در این مقاله...

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید