uupload

آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی چرا و چگونه؟


نویسنده:
دسته‌ها: بررسی شغلی
شنبه 15 مرداد 1401
آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی

آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی مزایا و معایب مربوط به خود را دارد. همانطور که می‌دانید یادگیری برنامه‌نویسی می‌تواند کمی سخت باشد و در بعضی از مراحل ممکن است امکان یادگیری اصلا وجود نداشته باشد. همانطور که همه ما می‌دانیم یادگیری حضوری از یادگیری مجازی بهتر است و می‌تواند سطح شما را افزایش دهد البته یادگیری حضوری هم معایب مربوط به خود را دارد.

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به این موضوع بپردازیم که چرا و چطور می‌تونیم تو کلاس آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی شرکت کنیم پس با ما همراه باشید.

چرا باید در کلاس آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی شرکت کنیم؟

همانطور که می‌دانید همه ما در زندگی شخصی خودمان یک شیوه یادگیری داریم. به عنوان مثال برخی از افراد از طریق گوش کردن بهتر یاد می‌گیرند و برخی دیگر از افراد از طریق تصاویر می‌توانند بهتر مسائل را درک کنند. در چنین شرایطی شرکت کردن در کلاس‌های حضوری می‌تواند بسیار مشکل‌ساز باشد. افرادی که در کنار شما نشسته‌اند ممکن است حواس شما را پرت کنند و باعث کاهش میزان یادگیری شما شوند.

در کلاس‌های حضوری سوال پرسیدن نیز کار بسیار سختی است و می‌تواند باعث خجالت‌زده شدن شما شود. به طوری که حتی ممکن است باعث شود که شما از پرسیدن سوال خودداری کنید.

البته نباید از مسائل مختلفی مانند کرونا نیز غافل شد. در حال حاضر هم‌چنان خطر بیماری‌های مختلف وجود دارد و حضور در کلاس‌ها می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

پس در چنین شرایطی بهتر است فقط خودتان با استاد درگیر باشید تا بهتر و بیشتر یاد بگیرید. همچنین استاد توجه بیشتری را به شما خواهد داشت و قطعا مراحل آموزش را بهتر طی می‌کنیم.

در ادامه قصد داریم به مزایا استفاده از کلاس آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی بپردازیم.

پیشنهادی: آموزش رفع مشکلات اینستاگرام

مزایا استفاده از کلاس آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی

1.امکان حضور استاد در منزل شما

اولین و بزرگترین مزیت استفاده از کلاس خصوصی امکان حضور استاد در مکان دلخواه شما است. از آن‌جایی که شما می‌توانید در هر محلی که استاد مد نظر قرار داده است حضور پیدا کنید بهترین محل می‌تواند منزل شخصی شما باشد. افراد معمولا در خانه خودشان از هر جایی بیشتر احساس آرامش می‌کنند از این رو بهترین فضا برای یادگیری خانه است.

علت اصلی پرطرفدار بودن آموزش‌ها آنلاین نیز همین است.

2. توجه حداکثر استاد بر یادگیری شما

مورد دیگر توجه حداکثر استاد بر روال درسی شما است. در کلاس‌های خصوصی اساسا استاد تمرکز خود را بر یادگیری شما قرار می‌دهد و قصد دارد که شما تا حد امکان بتوانید به مباحث مختلف تسلط پیدا کنید. این مورد نیز یک مزیت بسیار بزرگ در یادگیری به حساب می‌آید.

3. وجود کمترین حواس‌پرتی

همانطور که گفته شد در کلاس‌های حضوری حواس‌پرتی‌های مختلفی وجود دارد. دیگر دانشجویان ممکن است به دلایل مختلفی موجب حواس‌پرتی در شما شوند و روند یادگیری شما را مختل کنند. همین حواس ‌پرتی‌ها است که در مراحل مختلف یادگیری می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به شما وارد کند. اما در کلاس‌های خصوصی این‌طور نیست شما می‌توانید به راحتی اقدام به یادگیری کنید و کمترین میزان حواس‌پرتی و مشغله ذهنی را داشته باشید.

4. امکان درخواست چند بار توضیح از استاد

مورد دیگری که می‌تواند تا حد لازم موجب افزایش میزان یادگیری شما در کلاس‌های خصوصی شود امکان درخواست‌های مکرر برای توضیح است. همه ما می‌دانیم که امکان پرسیدن چند سوال در رابطه با یک مبحث در کلاس‌های حضوری وجود ندارد. این کار وقت دیگران را هم تلف می‌کند و باعث نارحتی آن‌ها می‌شود. همچنین ممکن است که باعث کاهش سطح یادگیری شما هم شود.

ولی در کلاس‌های خصوصی اینطور نیست شما می‌توانید به راحتی هر چقدر که دوست داشتید وقت استاد را بگیرید. در کلاس‌های خصوصی معمولا اساتید توجه بیشتر و بهتری را به دانشجو دارند و سعی می‌کنند به تمامی سوالات دانشجو پاسخ دهند.

5. صرفه‌جویی در زمان شما

در کلاس‌های حضوری معمولا شما باید وقت بسیار زیادی را به صورت مازاد مصرف کنید. به عنوان مثال باید منتظر شوید تا استاد حضور و غیاب را انجام دهد و یا مجبور هستید به خاطره تعریف کردن شخص دیگری گوش بدهید. این کارها تا حد بسیار زیادی وقت کلاس را می‌گیرد و باعث کاهش مباحث گفته شده می‌شود. همچنین می‌تواند باعث کاهش علاقه شما به برنامه‌نویسی شود.

معایب استفاده از کلاس‌های خصوصی


معایب استفاده از کلاس خصوصی برای یادگیری برنامه‌نویسی

1.هزینه بالا

اولین موردی که می‌تواند موجب جلوگیری از شرکت کردن شما در کلاس‌های خصوصی شود هزینه این مدل کلاس‌ها است. همه ما می‌دانیم که هزینه کلاس‌های خصوصی بسیار زیاد است و باعث کم طرفدار شدن این مدل کلاس‌ها می‌شود. علت اصلی پر هزینه بودن این مدل کلاس‌ها تقسیم نشدن هزینه بین افراد است.

شما باید درآمد استاد را بابت هر ساعت کاری بپردازید و همین مورد می‌تواند موجب افزایش هزینه‌های مربوط به یادگیری شود.

2. عدم امکان استفاده از تجربه دیگران

ما انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستیم. ما می‌توانیم با توجه به رفتار یکدیگر بیاموزیم. این موضوع می‌تواند در کلاس‌های آنلاین تا حد بسیار زیادی محدود شود. البته این موضوع می‌تواند در شرایط مختلف تاثیرات متفاوتی را داشته باشد ولی در بیشتر موارد عدم امکان استفاده از تجربه دیگران درکلاس‌های آنلاین وجود دارد.

پیشنهادی: google discover چیست؟

3. ایجاد عادت‌های بد

مورد دیگر امکان ایجاد عادت‌ها بد در افراد است. از آن‌جایی که شما نمی‌توانید در کلاس‌های حضوری هر رفتاری را از خود نشان دهید ولی در کلاس‌های خصوصی این مسئله وجود دارد ممکن است که عادت‌های بدی در شما شکل بگیرد و دیگر توانایی شرکت در کلاس‌های حضوری را نداشته باشید. به وجود آمدن این عادت‌های بد مضرات زیادی را برایتان به دنبال دارد و حتی می‌تواند موجب کاهش سطح خلاقیت شما نیز شود.

4. ایجاد تنهایی بیشتر

همه ما می‌دانیم که انزوا و تنهایی به افراد آسیب می‌زند. از این رو رفتن به کلاس‌های حضوری می‌تواند باعث پیدا کردن دوست‌های جدید شود و شما را کمی از تنهایی بیرون بیاورد. هم‌چنین بیرون رفتن از منزل می‌تواند باعث کاهش احتمال ابتلا شما به بیماری‌های مختلفی شود.

حال باید چه کنیم؟

استفاده از کلاس آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی کاملا به میل و سلیقه خودتان بستگی دارد. افراد مختلفی را دیده‌ام که با شرکت در کلاس‌های حضوری جمعی توانسته‌اند بیشتر و بهتر یاد بگیرند. ولی در کلاس‌های حضوری معایب بسیار زیادی وجود دارد.

یادگیری برنامه‌نویسی در عصری که ما در آن زندگی می‌کنیم خوب است. ولی نباید هر قیمتی را برای آن پرداخت کنید. استفاده از کلاس‌های خصوصی هزینه‌های فوق‌العاده زیادی را به دنبال دارد و می‌تواند باعث کاهش میل و علاقه شما به این مدل مسائل شود.

در یادگیری برنامه‌نویسی بهتر است که همیشه به دیگران نگاه نکنید و مسیر مورد نظر خودتان را دنبال کنید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید.

سخن آخر

در این مقاله به طور کلی به مزایا و معایب استفاده از کلاس‌های آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی پرداخته شد. همه ما می‌دانیم که یادگیری برنامه‌نویسی خوب است ولی نباید هزینه زیادی را برای یادگیری مباحث مختلف آن پرداخت کنیم.

اگر دوست دارید که در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید هیچ اشکالی ندارد ولی می‌توانید حتی با شرکت در کلاس‌های آنلاین نیز همان مباحث را با همان کیفیت یاد بگیرید پس نگران نباشید. اگر از مطالعه این مقاله لذت بردید در بخش نظرات انتقادها و پیشنهادهای خودتان را با ما در میان بگذارید. شاد و موفق و پیروز باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

نقد و بررسی درآمد طراحی سایت در کشورهای مختلف

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به درآمد طراحی سایت در کشورهای مختلف بپردازیم. درآمد طراحی سایت می‌تواند...

نکاتی مهم برای فریلنسری در حوزه سئو که باید بدانید

قطعا فریلنسری در حوزه سئو از جمله شغل‌های پرمتقاضی به حساب می‌آید. در دنیای امروز مهم‌ترین چیز در هر کسب‌‌وکاری...

معرفی 8 سایت برای دریافت پروژه طراحی سایت به صورت فریلنسری

دریافت پروژه طراحی سایت راه‌های مختلفی دارد. از جمله آن‌ها کار کردن به صورت فریلنسری است. دریافت پروژه فریلنسری احتیاج...

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.