zibal

رپورتاژ آگهی؛ کم‌ترین هزینه و بیش‌ترین سود ممکن!


نویسنده:
دسته‌ها: رپورتاژ
پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
فواید رپورتاژ

اگر یک کسب و کار آنلاین دارید و رپورتاژ آگهی در استراتژی شما جایگاهی ندارد، تا کنون یکی از روش های کم هزینه اما پرسود تبلیغاتی را از دست داده اید! رپورتاژ آگهی یکی از روش های بسیار عالی تبلیغاتی است که در سئو سایت شما هم تاثیر دارد. در واقع با استفاده از این روش تبلیغاتی، به راحتی می توانید به صورت مستقیم مخاطبان زیادی را جذب کنید و به صورت غیر مستقیم هم از طریق گوگل مخاطبان هدف را به سایت خود هدایت کنید. در این مقاله می خواهیم به بررسی کامل رپورتاژ آگهی، هزینه آن و در نهایت مزایای این روش برای کسب و کارهای آنلاین بپردازیم.

رپورتاژ آگهی چیست و چقدر هزینه دارد؟

اگر یک کسب و کار آنلاین داشته باشید، می دانید که مهم ترین هدف رسیدن به موفقیت و سود بالا است! در واقع کسب و کارهای آنلاین از روش های مختلفی استفاده می کنند تا در نهایت بتوانند به شماره یک بازار هدف تبدیل شوند.

استراتژی های مختلفی برای رسیدن به رتبه اول در میان صدها کسب و کار وجود دارد اما بحث هزینه ها، همیشه حائز اهمیت زیادی است! یکی از راه های بسیار پر بازده و عالی که می تواند باعث رشد کسب و کار اینترنتی شود، رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی به معنای انتشار یک محتوا به همراه درج لینک در سایت های دیگر است تا سایت شما با همان کلمات کلیدی لینک داده شده (آنکر تکست)، به صفحات اول گوگل برسد.

موتورهای جستجو یکی از راه های بسیار کم هزینه اما پر بازده است که با استفاده از آن می توانید مشتریان و مخاطبان هدف کسب و کار خود را از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل جذب کنید! کاربرانی که از طریق گوگل وارد سایت شما می شوند، قطعاً به آن کلمات کلیدی که جستجو کرده اند نیاز دارند.

حال اگر شما در لینک های اول گوگل حضور داشته باشید و بتوانید در آن صفحه، کاربران را ترغیب به استفاده از محصولات یا خدمات کسب و کار خود کنید، به راحتی می توانید فروش بسیار بالایی را تجربه کنید. برای آن که بتوانید به رتبه های اول گوگل دست پیدا کنید، رپورتاژ آگهی به شما کمک می کند.

رپورتاژ چیست؟


چرا رپورتاژ آگهی کم هزینه است؟

در ابتدای این مقاله گفتیم که رپورتاژ آگهی کم هزینه است، دو دلیل عمده برای آن وجود دارد:

انتشار رپورتاژ آگهی هزینه ای برای رسانه میزبان ندارد: اولیت دلیلی که باعث شده رپورتاژ آگهی هزینه بسیار کمی داشته باشد، این است که انتشار آن هیچ هزینه ای برای رسانه میزبان ندارد! گاهی اوقات هم رپورتاژ آگهی می تواند برای آن سایت مناسب باشد؛ دلیل آن هم این است که اگر محتوای رپورتاژ آگهی شما مناسب باشد، کاربران آن سایت محتوای شما را می خوانند و این مسئله نه تنها برای شما، بلکه برای آن رسانه هم مفید خواهد بود.

انتشار رپورتاژ آگهی مخاطبان بیشتر تاثیر غیرمستقیم دارد: در تبلیغات اینترنتی به صورت مستقیم ترافیک دریافت می کنید اما هدف استفاده از رپورتاژ آگهی، بهبود رتبه سایت در گوگل است. بنابراین با توجه به این که تاثیر آن غیرمستقیم است، نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری دارد. البته در دراز مدت، یکی از روش های پربازده محسوب می شود و نمی توان اهمیت آن را کتمان کرد.

به همین دو دلیل، هزینه رپورتاژ آگهی بسیار کمتر از روش های مختلف تبلیغات اینترنتی است و نمی توان اهمیت استفاده از آن را نادیده گرفت.

رپورتاژ آگهی چگونه کسب و کارتان را متحول می کند؟

رپورتاژ آگهی به راحتی می توانید کسب و کار آنلاین شما را متحول کند! چگونه؟ در این بخش می خواهیم به بررسی 3 مورد از مهم ترین دلایلی که رپورتاژ آگهی باعث تحول کسب و کار شما می شود، خواهیم پرداخت:

  • سازگاری با حوصله مخاطبان

این روزها سایت ها و صفحات اجتماعی مختلف پر شده از انواع تبلیغاتی که بسیاری از آن ها اغراق کرده اند. مخاطبان امروزی چشمشان با تبلیغات آشنا است و بسیاری از تبلیغات صفحات را بدون آن که حتی عنوان را بخوانند، رد می کنند! این اتفاقی است که باعث می شود تا بسیاری از کمپین های تبلیغاتی با شکست مواجه شود. در دنیای امروز خلاقیت جای تبلیغات مستقیم را گرفته است و تنها کمپین هایی موفق می شوند که خلاقیت بالایی داشته باشند. در حال حاضر استفاده از روش های تبلیغاتی جواب می دهد که در آن به کاربران اطلاعات مفید ارائه شود و کمتر شبیه تبلیغات باشد. رپورتاژ آگهی یکی از روش های تبلیغاتی است که با استفاده از آن به راحتی می توانید مانند سایر مطالب سایت ها، یک محتوا انتشار دهید و در آن علاوه بر ارائه محتوای مفید، کاربران را دعوت به استفاده از خدمات و محصولات خود کنید. این روزها حوصله مخاطبان با چنین تبلیغاتی سازگارتر است و تبلیغات شما را در صورتی که از بازاریابی محتوای خوبی استفاده کرده باشید، به صورت کامل بررسی می کنند.

  • بهبود رتبه سایت در گوگل

یکی از مهم ترین اهداف استفاده از رپورتاژ آگهی، بهبود رتبه سایت در گوگل است! در واقع هنگامی که شما در سایت های دیگر رپورتاژ آگهی منتشر می کنید، به کلمات کلیدی موردنظر خود که می خواهید با آن ها در رتبه های اول گوگل حضور داشته باشید، لینک می دهید. در این صورت هنگامی که گوگل محتوای رپورتاژ آگهی را بررسی می کند، متوجه می شود که این سایت به آنکر تکست مشخص به یک صفحه مشخص که سایت شما است، لینک داده است. در این صورت اگر آن سایت دارای رتبه خوب و با سایت شما ارتباط موضوعی داشته باشد باشد، رتبه سایت شما بهبود پیدا می کند.

از طرف دیگر، گوگل یکی از بهترین منابع برای جذب ترافیک و مشتری است که با استفاده از آن به راحتی می توانید مخاطبانی که دقیقاً به دنبال محصولات، محصولات یا حتی محتوای شما هستند را جذب کنید و با استفاده از بازاریابی محتوا به راحتی آن ها را به مشتریان کسب و کار خود تبدیل کنید.

اگر با هدف افزایش رتبه در گوگل رپورتاژ آگهی منتشر می کنید، فراموش نکنید که باعث طبیعی به نظر برسد! به عبارت ساده تر، اگر چندین رپورتاژ آگهی در بازه زمانی بسیار کوتاه منتشر کنید، گوگل متوجه می شود که این رپورتاژ آگهی طبیعی نیست و ممکن است آن قدر که باید، رتبه شما را بهبود نبخشد.

  • افزایش اعتماد مخاطبان به کسب و کارتان

یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از رپورتاژ آگهی، افزایش اعتماد مخاطبان است! خودتان را جای مخاطب بگذارید؛ هنگامی که تبلیغات شما را در یک محتوای متنی در یک سایت معتبر مشاهده کنند اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد یا زمانی که بنر تبلیغاتی را دیده باشند؟ قطعاً زمانی که تبلیغات شما را در رپورتاژ آگهی مشاهده می کنند.

دلیل آن هم این است که رپورتاژ آگهی دقیقاً مانند محتوای سایت نمایش داده می شود و کاربران کمتر شک می کنند که این محتوا نوعی تبلیغات است. در حالی که بنرهای تبلیغاتی کاملاً مشخص هستند که به ازای پرداخت هزینه در سایت نمایش داده می شوند و همین مسئله می تواند باعث شود که کاربران کمتری به شما اعتماد کنند. بنابراین یکی از مهم ترین مزایای رپورتاژ آگهی، افزایش اعتماد مخاطبان به کسب و کارتان است.

این 3 مورد، از مهم ترین مواردی هستند که رپورتاژ آگهی برای شما فراهم می کند! در واقع نباید فراموش کنید که این موارد با هزینه بسیار کم به وجود آمده اند و به همین دلیل است که رپورتاژ آگهی را می توان نوعی سرمایه گذاری تبلیغاتی دانست.

آژانس تسمینو؛ دریافت بهترین بازخورد با پرداخت کمترین هزینه!

آژانس تسمینو با سابقه چند ساله در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی فعالیت می کند و تضمین بهترین قیمت ها را به کاربران می دهد! اگر سوالی دارید، می توانید از طریق بخش پشتیبانی و مشاوره سایت تسمینو اقدام کنید و با خرید چندین رپورتاژ آگهی، از تخفیف های بسیار عالی بهره مند شوید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

آموزش جاوا، یک دوره شگفتی ساز رایگان از درسمن

امروز تصمیم دارم درمورد یکی از زبان های برنامه نویسی محبوب دنیا صحبت کنم این زبان برنامه نویسی جاوا نام...

کاربرد هاست آلمان برای سایت های داخل ایران

هاست آلمان یکی از بهترین هاست هایی می باشد که در پیش روی سایت های داخلی ایران قرار گرفته شده...

نهایت سرعت و پایداری با سرویس های هاست میزبان فا

مجموعه ها و شرکت های هاستینگ متعددی در ایران فعالیت دارند و هر کدام به نحوی در پی فروش بیشتر...

مفهوم و تعریف سئو چیست؟

سئو دانش جدیدی است که در حدود 3 دهه قدمت دارد.امروزه دانش سئو و تکنیک‌های آن روز به روز در...

آموزش تولید محتوای متنی

دوره آموزش تولید محتوای متنی در وب

آموزش تولید محتوای متنی در وب‌سایت، یک دوره‌ی آموزشی برای تولید‌کنندگان محتوا ...

دوره آموزش ووکامرس | ساخت فروشگاه اینترنتی بدون کد نویسی

دوره آموزش ووکامرس | ساخت فروشگاه اینترنتی بدون کدنویسی

دوره‌ای مختص افرادی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی بسازند و آن را حرفه ...

پکیج آموزش html و css

دوره آموزش HTML و CSS

دوره آموزش HTML و CSS به صورت ویدیویی و پروژه محور : ...

دیدگاهتان را بنویسید

2 پاسخ به “رپورتاژ آگهی؛ کم‌ترین هزینه و بیش‌ترین سود ممکن!”

  1. علی گفت:

    وقت بخیر… شما خودتون کجا ریپورتاژ گزاشتین تو کدوم سایتا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا ۵۰درصد تخفیف برای آموزش‌ها در جشنواره عید تا عید 
مشاهده تخفیفات
close-image