معرفی افزونه all in one wp security به صورت جامع و کامل


نویسنده:
دسته‌ها: افزونه وردپرس
شنبه 2 مهر 1401
افزونه all in one wp security

افزونه all in one wp security یک پلاگین امنیتی جامع و کامل است که برای امنیت در وردپرس استفاده می‌شود. وردپرس به خودی خود یک پلتفرم بسیار امن است که برای ایجاد وب‌سایت از آن استفاده می‌شود. با این حال می‌توان با استفاده از افزونه‌های امنیتی از مشکلات مختلف احتمالی جلوگیری کرد. این کار باعث اضافه شدن امنیت و افزایش قابلیت اعتماد به سیستم می‌شود.

معمولا به افراد پیشنهاد می‌کنم که حتما یک افزونه امنیتی مناسب را بر روی وردپرس خودشان نصب کنند. هر زمانی که صحبت از افزونه امنیتی باشد همه All In One Security را پیشنهاد می‌کنند چرا که وب‌سایت شما را به سطح جدید می‌برد. این افزونه توسط متخصصان حرفه‌ای ایجاد شده است. هم‌چنین استفاده و درک آن نیز بسیار آسان است. اگر دوست دارید بیشتر با این افزونه آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید افزونه all in one wp security را نصب کنیم؟

این افزونه در حقیقت یک محافظ است که می‌تواند جلوی حملات مختلف را نسبت به سایت شما بگیرد. هم‌چنین درجه امنیتی مختلفی را در خود دارد که به هیچ عنوان به هکرها اجازه ورود را نمی‌دهد. قوانین امنیتی در این افزونه به صورت پایه، متوسط و پیشرفته طبقه‌بندی می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید.

در عین حال این افزونه سرعت وردپرس را کاهش نمی‌دهد و البته صددرصد رایگان است. این افزونه به صورت فوق‌العاده بر اساس ویژگی‌هایی که بر روی سایت خودتان فعال کرده‌اید از سایت محافظت می‌کند. علت اصلی استفاده افراد مختلف از آن نیز همین است.

این افزونه به صورت کامل با بررسی آسیب‌پذیری‌ها، و با پیاده‌سازی و اجرای آخرین شیوه‌ها و تکنیک‌های امنیتی توصیه شده وردپرس، خطر امنیتی را کاهش می‌دهد.

اصلی‌ترین ویژگی‌های این افزونه عبارت‌اند از:

1.افزایش امنیت حساب کاربران

 • تشخیص می‌دهد که آیا نام کاربر مدیر سایت Admin است یا خیر و در صورت این که چنین مشکلی وجود داشته باشد هشدار می‌دهد.
 • بررسی می‌کند که آیا حساب‌های کاربری دارید که نام‌های یکسانی داشته باشد؟ اگر چنین باشد 50 درصد کار برای هکرها ساده‌تر می‌شود.
 • ابزاری در اختیار شما قرار می‌دهد که از طریق آن می‌توانید رمزهای عبور قوی ایجاد کنید.
 • جلوی دسترسی ربات‌ها را به صورت کامل می‌گیرد.

2. تامین امنیت ورود کاربران

 • ویژگی Login Lockdown در این افزونه از حملات بروت‌فورس کاملا جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید انتخاب کنید که بعد از مدت زمان از پیش تعیین شده‌ای سیستم قفل شود.
 • به عنوان ادمین سیستم می‌توانید لیستی از کاربران قفل شده در سیستم را کاملا مشاهده کنید.
 • می‌توانید تنظیم کنید که کاربران بعد از یک بازه زمانی تنظیم شده از سیستم خارج شوند.

3. امنیت در ثبت کاربران

 • شما می‌توانید حتی تایید دستی کاربران را نیز فعال کنید تا در صورت نیاز از ثبت‌نام برخی کاربران جلوگیری شود.

 • امکان اضافه کردن Google reCaptcha نیز به صورت کامل وجود دارد و می‌توانید از آن استفاده کنید.

 • امکان افزودن Honeypot نیز وجود دارد. هانی پات یا ظرف عسل یک تکنیک است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی هکر را گیر بیاندازید.

4.امنیت دیتابیس

 • پیشوند WP را برمی‌دارد تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کند.
 • هم‌چنین شما می‌توانید پشتیبان‌گیری را از طریق ارسال ایمیل نیز انجام دهید. این کار به راحتی با یک کلیک امکان‌پذیر است.

5.امنیت سیستم فایل

 • فایل‌هایی که دارای تنظیمات مجوز هستند اما ایمن نیستند را شناسایی می‌کند و با یک کلیک به راحتی می‌توان آن‌ها را حذف کرد.
 • شما می‌توانید با غیرفعال کردن ویرایش فایل از کد PHP خودتان به راحتی محافظت کنید.
 • هم‌چنین می‌توانید تمامی گزارشات را از صفحه منو مشاهده کنید و مشکلات مختلف را کاملا تشخیص دهید.


پیشنهادی: معرفی افزونه Wordfence Security Pro

6. پشتیبان گیری و بازیابی فایل HTACCESS و WP-CONFIG.PHP

 • امکان فوق‌العاده‌ای وجود دارد که می‌توانید از طریق آن از فایل‌های htaccess. و wp-config.php خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کنید.

 • هم‌چنین می‌توانید محدودیت‌های فایل Htaccess را تنها با چند کلیک اعمال کنید.

نحوه کار و تنظیم افزونه all in one wp security

تا این بخش از مقاله افزونه all in one wp security به طور کلی با بخش‌های مختلف این افزونه آشنا شدیم. تنظیمات این افزونه بسیار ساده است و هر کسی می‌تواند با تنظیمات آن‌ها کار کند. اما نکاتی وجود دارد که ممکن است در هنگام کار با این افزونه به آن‌ها برخورد کنید .در این بخش قصد داریم به این نکات بپردازیم.

نحوه نصب افزونه

نصب این افزونه مانند دیگر افزونه‌های وردپرس بسیار ساده است و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد. اگر شما هم دوست دارید که این کار انجام دهید و آشنایی لازم را ندارید می‌توانید به راحتی از طریق لینک زیر آموزش لازم را ببینید.


پیشنهادها در مورد تنظیمات

بعد از نصب کامل این افزونه می‌توانید گزینه مربوطه را منوی پیشخوان وردپرس مشاهده کنید. از طریق این گزینه می‌توانید به تنظیمات کامل افزونه دسترسی داشته باشید.

1. username

همیشه توصیه می‌شود که یوزرنیم خودتان را Admin قرار ندهید. در این افزونه ترتیبی داده شده که بتوانید به راحتی یوزرنیم خودتان تغییر دهید. شما می‌توانید در تصویر زیر این موضوع را به عینه ببینید.

افزونه all in one wp security

با کلیک کردن بر روی گزینه Edit User می‌توانید به سادگی نام کاربری را تغییر دهید. از طریق سربرگ‌ها در قسمت نام نمایشی نیز می‌توانید نامی که به کاربران نمایش داده می‌شود را از نامی که یوزرنیم شما است تغییر دهید و به اصطلاح این دو را جدا کنید. این کار می‌تواند امنیت شما را تا حد لازم تضمین کند. در صورتی که اروری را در این رابطه دریافت کرده‌اید بهتر است که نام نمایشی را تغییر دهید.

هم‌چنین رمز عبور هم بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه شود. از این رو در تب رمز عبور باید به آن توجه شود.

2. ورود کاربران

در این بخش نیز می‌توانید تنظیمات مختلفی وجود دارد که ورود کاربران را کنترل می‌کند. این تنظیمات کاملا واضح هستند. این بخش مهم‌ترین قسمت این افزونه است. حتما تیک مربوط به کارگیری بارداری از ورود را بزنید. هم‌چنین اجازه درخواست قفل‌گشایی را هم فعال کنید.

بازه زمانی و هم‌چنین تعداد تلاش ورود بسیار اهمیت دارد. هر دو را فعال کنید تا از مشکلات مختلف جلوگیری شود.

این دو بخش مهم‌ترین بخش‌ها افزونه all in one wp security هستند و باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها شود. البته این افزونه قدرتمند بخش‌های متنوع و جذاب دیگری هم دارد که می‌توان از آن استفاده کرد.

قدم بعدی چیست؟

افزونه all in one wp security از جمله مزایای اصلی وردپرس این است که بدون کدنویسی می‌توانید یک سایت را ایجاد و مدیریت کنید. اما در این حالت شما باز هم به آموزش نیاز دارید. ما در ادمین سایت یک دوره آموزشی فوق‌العاده جذاب را آماده کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی برای طراحی سایت اقدام کنید. شما می‌توانید از طریق دکمه زیر به این دوره دسترسی داشته باشید.

سخن آخر

در این مقاله به طور کلی به افزونه all in one wp security و هم‌چنین ویژگی‌های اصلی آن پرداخته شد. اگر علاقه‌مند به نصب آن هستید حتما از افزونه وردپرس آن را دانلود کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. در صورتی که از مطالعه این مقاله لذت بردید در بخش نظرات انتقادها و پیشنهادهای خودتان را با ما در میان بگذارید. شاد و موفق و پیروز باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

معرفی بهترین افزونه‌های امنیت در وردپرس

تاکنون چقدر به امنیت وب‌سایت خود فکر کرده‌اید؟ بهتر است همین حالا از این افزونه‌ها استفاده کنید تا خیالتان از...

ساخت فرم تماس در وردپرس با افزونه Contact Form 7

در این مطلب به معرفی افزونه‌ فرم تماس 7 می‌پردازیم. کار این افزونه همانطور که از نامش پیداست، ساخت فرم‌های...

معرفی افزونه WP Smush برای بهینه‌سازی تصاویر در وردپرس

برای کاهش حجم تصاویر و بهینه‌سازی آن همچنین برای تغییر سایز تصاویر بزرگ و پر حجم بهتر است از افزونه...

چگونه قابلیت چت واتساپ را به وردپرس اضافه کنیم؟

برای اضافه کردن قابلیت چت واتساپ شما می‌توانید از افزونه‌های مختلفی استفاده کنید. اگر علاقه‌مند به استفاده از این افزونه...

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *